Hakkımızda

CONFOR DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ

Duşakabin sektöründe 2005 yılında kurulmuş olan CONFOR DUŞ, kaliteden asla taviz vermeyen, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen, geniş ürün yelpazesi ile sektöründe öncü bir kuruluş olmakla beraber, her zaman en iyi ürünleri tasarlamayı hedefleyen, sektörün yeniliklerine açık ve Avrupa standartlarında ürünleri pazara sunmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Ürünlerimizde; TSE ve İSO 9001 kalite standartlarına uygun birinci sınıf alüminyum, polistren ve cam kabinler için kırılmaz özelliğe sahip tamperli cam kullanılmaktadır. Confor Duş için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ve anti bakteriyel silikonlar kullanılır. Her kabin uzman montaj ekipleri tarafından büyük bir özenle monte edilip müşteri hizmetine sunulur.

Confor duş, hızlı servis hizmeti, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Ürünlerine garanti sınırları içerisinde uzman servis elemanlarından oluşan ekipleriyle 3 yıl ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Duş kabini sektöründe geriye dönük 29 senelik bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve deneyimlerimizi son 14 senedir CONFOR DUŞ adı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Kaliteli ürün, hızlı teslimat, ürün teslimi sonrası servis hizmeti konusunda gösterdiğimiz çabalarımızın tamamı, mutlak müşteri memnuniyeti içindir.

Siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini her zaman dikkate alıp, hizmet politikamızı bu doğrultuda devam ettirmeye gayret etmenin olumlu sonuçlarını zaman içerisinde görmüş bulunmakta ve bundan mutluluk duymaktayız.

CONFOR DUŞ varlığını sürdürdüğü sürece sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

0539 643 65 15